Antyramy w domu

antyramy

Podczas urządzania wnętrza swojego mieszkania większość ludzi przywiązuje dużą wagę do detali. Nie od dziś wiadomo, że odpowiednio dobrane dodatki, dopasowane do ogólnej stylistyki pomieszczenia, nadając mu niezwykłego i harmonijnego wyglądu.

Dlatego też niejednokrotnie, zarówno w katalogach wnętrzarskich jak i zdjęciach mieszkań często można zauważyć plakaty lub zdjęcia umieszczone w antyramach, nadające wnętrzu czasami surowej a innym razem przytulnej atmosfery.

Antyramy (http://www.galeriaplakatu.com/antyramy) zawierające zdjęcia rodzinne bardzo ładnie prezentują się w pokoju dziennym, w którym domownicy spędzają wspólnie ze sobą najwięcej czasu. Do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego idealnym rozwiązaniem mogą okazać się plakaty z ulubionymi bohaterami filmowymi lub komiksowymi, oprawione w antyramy i powieszone w widocznym miejscu.

Młodsze dzieci, które lubią rysować i obdarowywać swoimi pracami członków najbliższej rodziny również byłyby zachwycone, gdyby ich dzieła w antyramach zawisły w miejscu, w którym mogłyby być podziwiane przez wszystkich. Niezależnie od charakteru wnętrza, ozdoba ściany sprawi, że pomieszczenie nabierze bardziej osobistego klimatu, pasującego idealnie do reszty wystroju i dopełni go w wyjątkowy sposób.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Na ścianę, Obrazy, Plakaty i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *